08.08.2021
08.08.2021

Bystrzyca Kłodzka Adres : Gminna 131 , Magda Cena : Proszę o kontakt 577901944 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Poszukiwani ślusarze!! Praca w Niemczech!!

Jesteś ślusarzem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

•stała opieka polskiego koordynatora

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•ubezpieczenie zdrowotne

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•dobre warunki pracy, miła atmosfera)

•zapewnione zakwaterowanie

•cotygodniowe zaliczki

•miejsce pracy : Ulm

Wymagania:

- prawo jazdy obowiązkowe

- znajomość języka niemieckiego(mile widziane)

- dyspozycyjność i zaangażowanie

- sprawność fizyczna

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem ślusarza

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,ślusarz” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy