08.08.2021
08.08.2021

Bystrzyca Kłodzka , Krystian Cena : Proszę o kontakt +48 577 901 099 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Rozładunek i załadunek tirów w Niemczech!

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.

Oferujemy:

  • •atrakcyjne wynagrodzenie

  • •niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

  • •stała opieka polskiego koordynatora

  • •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

  • •ubezpieczenie zdrowotne

  • •terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • •dobre warunki pracy, miła atmosfera

  • •zapewnione zakwaterowanie

  • •cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

  • •rozładunek i załadunek ciężarówek

Wymagania:

  • •motywacja do pracy

  • •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • •odpowiedzialność, dokładność

  • •dobra kondycja fizyczna

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

Rozładunek - oddzwonimy do Ciebie!!!

Kontakt:

Krystian  tel. +48 577 901 099 mail: pracuj@klaverteam.com

Iza tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com

Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Magda tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com